Нон-фікшн

Кріс Ґріффітс. Посібник із креативного мислення

Посібник із креативного мислення / Кріс Ґріффітс, Меліна Кості / пер. з англ. У. Курганової — Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2020.— 288 с.

У книжці «Посібник із креативного мислення» Кріс Ґріффітс і Меліна Кості винайшли відтворювану систему, що дозволяє людям «відкривати» їхній розум і перемагати в боротьбі з професійними викликами, використовуючи силу креативного мислення. Вони демонструють нам, як творчість може бути водночас фантазійною й логічною і як ця традиційно «м’яка сила» може систематично приводити до потужних результатів. Це прекрасне рішення для всіх, хто хоче розвивати власну креативність, здібність вирішувати проблеми творчо, зрештою, формувати власні можливості досягати успіху у світі, що постійно та непередбачувано змінюється. Ця книжка є дуже практичною в тому сенсі, що вона допомагає читачеві в розумовій підготовці до ефективного та творчого вирішення проблем від початку до кінця.

 


Отже, креативність є новою силою. Наразі успіх не є тим, що ми знаємо, а тим, що ми здатні створити. Коли настає час досліджувати невідоме та генерувати нові ідеї, звички нашого розуму заважають нам. Вони блокують наш розум, примушують нас фокусуватися на тому, що ми вже знаємо, замість того, щоб віднайти щось геть нове й використати його. Урешті-решт вони перетворюються на розумові «помилки», бо зупиняють пошук оригінальних шляхів досягнення нашої мети.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект