Нон-фікшн

Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія і майбутнє читання

160₴

Лія Прайс. Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія і майбутнє читання

Лія Прайс. Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання / Переклад Мирослави Лузіної; Ілюстрації Ольги Штонди. – Київ: Yakaboo Publishing, 2020. 336 с.





Що станеться з книжкою у добу онлайн-трансляцій, інтернету і соціальних мереж? Чи буде існувати друкована книжка? Як зміниться життя людини без книжок, чи зміниться? І яке майбунє читання? Авторка книжки «Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія і майбутнє читання» аналізує різноманітні дослідження читання, звертається до історії книжок і дає відповіді на ці питання. Вона заспокоює читачів. Ця книжка буде корисною видавцям, бібліотекарям, критикам і оглядачам, вчителям, книгарям та всім любителям читання.

 


Навіть якщо й повірити в те, що книжки можуть підняти настрій, нема консенсусу щодо того, як саме вони це роблять. Яку роль вони виконують: дзеркала, знеболювального засобу, тренажера? Деякі мислителі XX століття акцентували увагу на зв’язку, що його формують читачі з персонажами творів. Як казав Джеймс Болдуін: «Тобі здається, що твій біль і твоє горе безпрецедентні в історії світу. А потім ти читаєш.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект