Незламність — це дещо більше, ніж просто здатність зносити нестерпне. Це те, без чого нам дуже важко долати стреси, розв’язувати проблеми зі здоров’ям чи, скажімо, у стосунках з людьми, гоїти старі душевні рани та й просто жити. Покроковий метод виховання у собі цієї риси, що його пропонує доктор Генсон, тісно пов’язаний із вченням про нейропластичність. Автор пояснює, як подолати негативну упередженість, як вичавити з себе болісні думки та переживання і замінити їх само співчуттям, почуттям власної гідності, радістю та внутрішнім спокоєм.
Сьогодні важко розраховувати на зовнішній світ. Отже, життєво важливо розвивати такі свої сторони, як вдячність та співчуття, які є ключем до тривалого добробуту у світі, що змінюється.
У своїй книзі, за допомогою свого фірмового стилю подачі матеріалу – суміші неврології та позитивної психології – автор бестселерів Нью-Йорк Таймс, доктор Рік Генсон, показує нам, як розробити дванадцять життєвих внутрішніх сил, закріплених у вашій нервовій системі. Тоді незалежно від того, як і куди кидатиме вас життя, ви завжди будете відчувати себе менш напруженими та впевнено шукати можливості, залишатися при цьому спокійними і зосередженими перед обличчям проблем.
Цей практичний посібник містить конкретні правила, практичний досвід, особисті приклади автора, ефективні способи взаємодії з іншими людьми — відновлення та поглиблення важливих стосунків. Підхід доктора Генсона базується на науці про позитивну нейропластичність. Він пояснює, як подолати негативність мозку, звільнити хворобливі думки і почуття, і замінити їх на співчуття, тверезу самооцінку, радість і внутрішню гармонію та спокій.
У психології та медицині побутує засаднича думка, що наше життя залежить лише від трьох чинників: здатності долати проблеми, захищати свої вразливі місця та накопичувати власні ресурси. Ці чинники стосуються відповідно нашого світу, нашого тіла та нашого розуму. Об’єднавши попарно в різних комбінаціях чинники з речами, яких вони стосуються, отримаємо дев’ять способів покращення власного життя. Усі ці чинники важливі, однак розвиток розумових ресурсів має унікальне значення, забезпечуючи найширші можливості, бо зазвичай людина більше впливає на свій розум, аніж на тіло чи зовнішній світ. Розвиток розумових ресурсів є найрезультативнішим, бо наш розум завжди з нами, де б ми не були. Не завжди можна покладатися на зовнішній світ, на інших людей чи навіть на власне тіло.
Номер стенду:В 3.10