Зарубіжна художня література

Джон Ґрішем. Розплата

Розплата / Джон Ґрішем ; Пер. з англ. Марії Пухлій. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2020. — 544 с.

Жовтень 1946р., Клентон, штат Міссісіпі.

 

Піт Беннінґ був найлюбішим сином Клентона, що в штаті Міссісіпі: відзначений нагородами герой Другої світової, голова визначної родини, фермер батько, сусід і вірний парафіянин методистської церкви. Та одного прохолодного жовтневого ранку він поїхав до міста і вчинив нечуваний злочин. Шерифові, юристам, судді, присяжним і рідним Піт сказав про нього лиш одне: «Мені нема чого сказати». Він не боявся смерті і власні мотиви був готовий забрати з собою в могилу.

 

У важливому романі, не схожому на все, що він писав раніше, Джон Ґрішем влаштовує читачеві неймовірну мандрівку з американського Півдня часів сегрегації до філіппінських джунглів під час Другої світової, зі сповненої таємниць божевільні до клентонської судової зали, в якій адвокат Піта відчайдушно намагається його врятувати. «Розплата», що нагадує про найкращі традиції оповідей у жанрі південної готики, не було б без характерних для Ґрішема елементів юридичного саспенсу, й автор не розчаровує на жодній сторінці.

 

Джон Ґрішем — відомий американський письменник, автор романів-бестселерів у жанрі юридичного трилера.

 


За місяць після смерті чоловіка Джекі Белл переїхала разом із трьома своїми дітьми до батьківського дому в Ромі, що в штаті Джорджія. Із собою вона взяла нечисленні вбогі меблі, що не належали священницькому будинку. Безліч прекрасних спогадів про останні п’ять років у Клентоні. Болісні прощання людей із парафії, що живила її саму та її родину. А ще – свого чоловіка. У хаосі, що настав після його вбивства, вона погодилася на його поховання у Клентоні, бо так було простіше.


 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект