Зарубіжна художня література

Енн Тайлер. Турист мимоволі

Тайлер Енн. Турист мимоволі / Тайлер Енн; Пер. з англ. Н. Лазаревич. — Харків : Вид-во «­Ранок» : «Фабула», 2020. — 400 с.

Мейкон Лірі, головний герой роману Енн Тайлер,— неймовірний педант і прихильник «системи» майже в усьому. Він ненавидить подорожувати, але заробляє на життя написанням путівників. Через рік після трагічної загибелі сина-підлітка дружина пропонує Мейкону розлучитися. Саме з цього моменту у героя розпочинається абсолютно нове життя. Він як слід роздивиться своїх родичів, зустріне жінку, яка зачепить його за живе і врешті-решт зробить дуже важливий вибір, що визначить його майбутнє. І все це буде схоже на подорож, від якої турист мимоволі Мейкон Лірі чи не вперше отримає справжнє задоволення…

 


Але врешті – решт він виявляв, що навіть уві сні залишається свідомим — не сни несуть його кудись далеко, а він сам старанно конструює їх, ретельно обмірковуючи кожну подробицю. Коли він усвідомлював, що не спить, то розплющував очі і дивився на годинник. Але була лише перша година ночі. У кращому разі — друга. Попереду було ще кілька годин, які він мусив якось пережити.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект