Дитяча проза і поезія

Евеліна Дацюте, Аушра Кюдулайте. Щастя – це лисичка

Дацюте Евеліна, Кюдулайте Аушра. Щастя – це лисичка / Евеліна Дацюте, Аушра Кюдулайте ; пер. з литовської Володислав Журба. – Чернівці : Чорні вівці, 2020. – 48 с.

Жив собі в одному великому місті хлопчик. У нього були мама, тато й хатинка в дереві. Якось у житті Павла з’явилася лисичка. А коли у твоєму житті з’являється лисичка – жди чого завгодно.

 

Чуттєва ілюстрована історія письменниці Евеліни Дацюте й художниці Аушри Кюдулайте розповідає про дружбу хлопчика та лисички, про щедрість, сум утрати й радість відкриття. Про те, що важливо для кожного – великого і маленького. Про щастя.

 


Жив собі хлопчик, на ім’я Павло. Ні, не так. Наша історія починається дещо інакше. В одному великому місті був красивий парк, на його краю росло величезне дерево, що пам’ятало дуже давні часи. Це дерево особливе не лише тому, що росло на землі дуже давно, а й тому, що в ньому жила сім’я — хлопчик Павло та його мама і тато. Зазвичай люди мешкають у будинках чи квартирах, однак ця сім’я була особлива: вона жила в хатинці у дереві.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект