Українська проза

Олександр Меньшов. Третя терція

Олександр Меньшов. Третя терція : Роман / Олександр Меньшов. — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 544 с. ISBN 978-966-948-287-7

УНР, літо 1929 року. Випускника юридичного факультету Івана Кичинського, який щойно прийшов на службу в поліцію, першого ж дня відряджають до Хортиці — допомагати старому слідчому Віктору Ястржембському розслідувати смерть американського інженера Білла Пауелла, який брав участь у будівництві Дніпровської електростанції. Начебто нічого кримінального, але чому так багато нестиковок? Хай за яку ниточку потягни, клубок загадок не розмотується, а тільки більше заплутується. Іван у юнацькому запалі сміливо виходить на двобій з таємничим злочинцем, навіть не підозрюючи, в які шпигунські тенета його затягне нібито банальний нещасний випадок Роман увійшов до короткого списку літературного конкурсу «КМ-Букс».

 

…Нічого нового я тобі не додам, бо і сам блукаю в пітьмі… Але дещо розповім… у двох словах… На будівництві Дніпровської електростанції знайдений мертвим американський інженер Білл Пауелл. Це ти вже чув. Зовнішніх ознак насильства не виявлено, але, як ти вже сказав своїм шкільним друзям, загиблий був людиною дуже відомою, та ще й іноземцем… Отже, посольство вимагає ретельно розслідувати цей випадок…»

 

До міської комендатури вирішили дісталися на бричці, з тих, що чергували поряд. На відміну від столиці, Січеслав здався мені багатолюдним й у чомусь чистішим і доглянутішим. Акуратні дерева, гілки яких не стирчали врізнобіч, немов волосся папуаса. Чисті вулички, бруківка… блискучі нитки рейок, по яких каталися бельгійські трамвайчики. Затишок, спокій… прайс 125,00 грн.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект