Дитяча проза

Нікола Кухарська. Тварини. Як це працює?

Нікола Кухарська. Тварини. Як це працює? / Нікола Кухарська ; переклад з польської Ірини Тучапської ; ілюстрації Ніколи Кухарської. — Х. : ВД «Школа», 2018. — 40 с. ISBN 978-966-429-552-6

Ця книга зовсім незвичайна та неймовірно цікава. У ній розкривається чимало таємниць про тварин, що мешкають у нас удома, на фермі, у парку чи лісі. Тут ви знайдете різноманітні цікавинки про їхні звички (подеколи кумедні), особливості поведінки, внутрішньої будови й навіть мислення! Великий формат видання, детальні ілюстрації, дотепні малюнки, прикольні наукові факти в поєднанні з гумором — усе це захопить і маленького, й дорослого читача уже з першого слова! Для дітей середнього шкільного віку.

 

Кури розрізняють більше кольорів, ніж люди, а також бачать ультрафіолетове випромінювання.
Кури видають близько 24 різновидів звуків, призначених для різних ситуацій. Півні кукурікають, інформуючи про силу та здоров’я. Курка у період висиджування (або квочка) квокче.
Курка відрізняється від півня. Півні мають великий, добре розвинений гребінь, довгі загнуті й барвисті хвостові пір’їни та виразні сережки, на ногах помітні великі шпори.
ШИЯ Вона складається з 14 гнучких хребців, тому кури можуть повертати голову на 130 градусів, крутити нею вгору і вниз, а також у боки.
КРИЛА Вони маленькі, тому кури не літають, а можуть тільки підлітати (наприклад, тікаючи від хижаків або щоб заскочити на сідала чи гілки).
ШЛУНОК Складається з 2 відділів: м’язистий (у ньому є камінчики, які проковтнула курка, для перемелювання зерна, як у млині) і залозистий.
Кури в середньому несуть 100—160 яєць на рік.
Вони харчуються рослинами, насінням, комахами, черв’яками та іншими маленькими тваринами.

Номер стенду: D 3.09

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект