Дитячі ігрові книжки

Ірина Озимок. У міста є Я

250₴

Ірина Озимок. У міста є Я

Ірина Озимок. У міста є Я / Ірина Озимок; ілюстр. Анни Іваненко. Київ: Книголав, 2021. 64 с.Хочеш дізнатися, як функціонують міста, як вони змінюються, як на них впливають технології, споживання, клімат та комп’ютерна революція, і яка в цьому роль людини? Тоді ця книжка — для тебе! Вона розповідає не про одне конкретне місто, а містить цікаві факти з різних куточків світу. Також до кожного розділу ти знайдеш особливе завдання, і навіть матимеш можливість взяти участь у конкурсі малюнків та есе. Пам’ятай: саме від людей залежить, яким буде місто, адже кожен з нас може робити його кращим або ж погіршувати. Вибір за нами!Усі мешканці, навіть дуже юні, можуть обговорювати з мером важливі для міста питання, наприклад, про зручні для всіх майданчики, безпечну дорогу до школи, захист тварин. Це називається дитяча участь.

Завдяки активності юних жителів можна не лише рятувати старі дуби, як вирішила Дитяча дорадча рада у Тячеві, але й допомагати хворим дітям через благодійні кінопокази, які запровадила така рада Новоукраїнки.

У британському місті Лідс є посада «мера дітей», який обстоює права дітей у місті. А в Амстердамі є велосипедний мер. Цю посаду у 2019 році отримала дев’ятирічна дівчинка.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект