Дитяча проза і поезія

Ервін Мозер. Веселі історії на добраніч

Мозер, Ервін Веселі історії на добраніч / Ервін Мозер ; пер. з німецької Нелі Ваховської. – Чернівці : Книги – ХХІ ; Чорні вівці, 2020. – 240 с.

Читачі вирушать у подорож уже знайомим їм світом, але новими маршрутами, завітають разом з героями оповідей у найнесподіваніші місця та здійснять чимало відкриттів. Можна прогулятися сушею з філософом борсучком Ґюнтером, насолоджуючися казковим краєвидами. Влаштувати собі пригоду у підводних світах разом з котиком Гельфрідом та механіком Зіґурдом-мишеням. Вирушити у міжзоряну мандрівку з іншими мишенятами-відчайдухами – Мануелем та Діді. Однозначно, що читачі не нудьгуватимуть, адже на сторінках книги безліч цікавих, яскравих, кумедних, зворушливих персонажів: птахів, тварин, комах, рослин – правда ж, хороший спосіб зробити перші кроки у вивченні біології?

 


У садку в мишеняток Тіма й Тома виріс великий жовтий гарбуз. Мишенятка часто ним милувалися. А часом навіть вилазили нагору та гралися у вершників.

 

Одного дня, коли вони саме гоцали на гарбузі, повз їхній садок проходив панда Фелікс. Він був дуже добрим звірятком. А ще трохи тюхтійкуватим і вірив усьому, що йому казали.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект