Підліткова книжка

Завтра новий день

130₴

Тетяна Новацька-Тітаренко. Завтра новий день

Автор: Новацька-Тітаренко Т.
Художник: Міцкевич Н.
Мова: Украинский
Кількість сторінок: 80
Габарити (Д х Ш х В): 168х215

Маргарита мріє мати те, що для багатьох її однолітків норма: брендові модні речі, дорогі ґаджети, заможних батьків. А ще хоче не проводити вихідні та канікули в селі, а тусити разом із друзями в місті. І звісно, задивляється на найвродливішого хлопця в школі — Ігоря. Сумує, що замість дискотек чи зустрічей з подружкою Нелею вимушена їздити з дідусем Степаном у село. Там на неї вірно чекає друг Вітька. Але хіба він просто друг? Чи між ними щось більше, скажімо, кохання? Бо саме так вирішують однокласники й беруть Ритку на кпини. І все б нічого, але й Неля приєднується до гурту, насміхається з Рити. І це справді жорстоко. Несправедливо.

 

У найнесподіваніший момент, коли світ наче налаштований проти неї, Ритка отримує і омріяний ґаджет, і нового друга. А ще цінний життєвий досвід й знання про те, що всі шкільні клопоти, сварки з подругою чи непорозуміння з батьками — то дрібниці, бо завтра буде новий день…

 

Те основне, чим треба жити, Маргарита для себе відкрила, тепер твоя черга дорослішати…

 

Девіз: Настав час дорослішати!

 

Сила: Любов, смерть, новий день.

 


Всі пори життя цікаві: і дитинство, і юність, і зрілість, і навіть глибока старість. Кожен новий день — загадка. Не знаєш, куди тебе приведе дорога, чого навчить, які зустрічі подарує, якими знаннями збагатить. Немає гіршої чи кращої пори життя… Просто є минуле, є теперішнє і є майбутнє».


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект