Нон-фікшн

Вільям Б. Ірвін. Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків

240₴

Вільям Ірвін. Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків

Вільям Б. Ірвін. Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків / Наталія Палій (перекладачка). Київ: Yakaboo Publishing, 2021. 304 с.Професор філософії, викладач і письменник Вільям Б. Ірвін має несподівано свіжий підхід до стоїцизму. Він демонструє, як давня антична філософія може поліпшити наші життя в сучасному світі. Ділячись інсайтами про особливості людської психології в поєднанні практичними техніками стоїків, автор пропонує новий шлях від хронічної невдоволеності, до спокійної й непідвладної зовнішнім чинникам життєвої втіхи.

Ви довідаєтесь, як позбутися занепокоєння, відпустити минуле та зосередити увагу і зусилля на речах і подіях, на які можете реально впливати. Автор торкається тем роботи з образою, скорботою, старішанням та оманливими спокусами слави і статків, пропонуючи стати вдумливими спостерігачами життя.

Видання здійснене за підтримки CEO Club Ukraine та Young Business Club – YBCДосліджуючи бажання, я виявив, що глибокі, вдумливі люди практично одностайні: не подолавши своєї жадоби, ми навряд чи можемо прожити гідне й змістовне життя. Також усі вони доходять висновку, що є чудовий спосіб приборкати свою схильність завжди жадати більшого: переконати себе втішатися тим, що ми вже маємо. Це здається важливим інсайтом, однак питання: а як саме цього досягти — залишається відкритим. Я був вражений тим, що стоїки мали на нього відповідь. Вони виробили доволі просту методику, яка із практикою допоможе (хоча б на деякий час) відчути радість від того, ким ми є, від того, що ми живемо тим життям, яким живемо; майже незалежно від того, що ж то може бути за життя.

Номер стенду:

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект