Підліткова книжка

Зла зима

200₴

Андерс Бйоркелід. Зла зима

Бйоркелід, Андерс. Зла зима. Оповідь про Кровних. Перша книжка / Андерс Бйоркелід; пер. зі швед. Софії Волковецької. – Чернівці : Книги – ХХІ; Чорні вівці, 2019. – 336 с

Перша частина фантастичної тетралогії «Оповідь про Кровних». Насувається Зла зима, поширюючи холоднечу, яка проникає в серця і розум людей. Тепер невідомо, хто вже опинився в її полоні, а над ким Зимовий Король ще не владний і кому можна довіряти.

 


Батько полює на вовків і лисиць, а одного разу завалив ведмедя. Та не приносить йому радості ця справа. Часом люди просять батька забити якогось звіра, що внадився до селища. З тим ведмедем саме так і було. Він став забирати телят, коли корови виходили на пасовисько. Потім потягнув кількох телиць, а коли сільські чоловіки спробували прогнати його, на смерть роздер Уббасового Мартіна.

 

Тоді до нашої садиби прийшли кілька чоловіків просити батька, щоб убив ведмедя. Розмовляли з ним дуже поштиво, тримаючи в руках свої капелюхи, й обіцяли допомогти йому на полі. Але батько не хотів, щоб йому хтось допомагав. Він рідко приймав допомогу. Та все ж узяв спис і пішов до лісу. Через чотири дні ведмідь був мертвий.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект