Дитяча проза і поезія

Юліан Пресс. Знайди злочинця. Операція «Жовтий дракон»

Юліан Пресс. Знайди злочинця. Операція «Жовтий дракон» : збірка детективних історій / Ю. Пресс ; пер. з нім. Р. Матієва. — Тернопіль : Навчальна книга–Богдан, 2019. — 128 с. ISBN 978-966-10-5610-6

Крадіжка коштовностей, підробка старовинної монети, викрадення скакуна, шпигунська змова, – ось які злочини мають розгадати детективи, а разом із ними й читачі, на сторінках книжки «Знайди злочинця. Операція “Жовтий дракон”».

 

«— От би дізнатися, хто ж то спостерігав за нами з віконця вежі! — промовила Кароліна наступного ранку, коли зустрілася перед сніданком на замковому подвір’ї з Філіпом і Фло.

 

— Що це Коко у дзьобі приніс? — здивувався нараз Філіп. — Подивіться, що він знайшов! Це старовинна монета! Ми повинні негайно показати її дядькові Паулю, він колекціонує такі речі.

 

Незабаром, уже за сніданком, юні детективи похвалилися своєю знахідкою.

 

— Оце так дивина! — сказав дядько Пауль, розглядаючи монету, а після цього додав: — Стародавній талер із зображенням принцеси Луїзи… Мені здається, це моя монета!

 

Він підвівся і підійшов до своєї шафи, щоби переконатися в цьому. Лео тим часом уже відчув, що їм буде чим зайнятися, і сказав дітям:

 

— Гадаю, канікули будуть захоплюючими.

 

— Неймовірно, — дядько Пауль почувався приголомшеним, — моя монета на своєму місці! І це дивно, бо таких талерів збереглося лише дванадцять!

 

Дядько поклав обидві монети на стіл.

 

— Жодної різниці, — заявив Ларс, уважно роздивившись їх.

 

— А от і ні, знайдена монета — підробка, — впевнено промовила Каро.

 

— Точно, — погодився Фло, — Каро права!»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект