Бізнесова книга

Знайти час

180₴

Джейк Кнапп, Джон Зерацкі. Знайти час

Джейк Кнапп, Джон Зерацкі. Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо / Переклад Наталії Валевської. – Київ: Yakaboo Publishing, 2019. 288 с.

Ця книга про те, як знизити шалений ритм життя і знаходити час на важливі речі. Вона містить понад 80 різних детальних тактик, аби вивільнити місце у наших календарях і у наших головах. Тут чимало порад, які допоможуть виділяти більше часу протягом дня на те, що для нас важливо: час із сім’єю, вивчення мов, додатковий заробіток, написання роману, волонтерство, читання книжок тощо.

 


За кожну хвилину вашого часу у XXI столітті змагаються між собою дві дуже потужні сили. Першу ми називаємо Діловитістю напоказ. Діловитість напоказ — це ознака нинішньої культури постійної зайнятості: переповнені скриньки електронної пошти, забиті подіями календарі, безконечні списки справ для виконання.

 

Філософія Діловитості напоказ гласить: якщо хочете відповідати вимогам сучасного ділового світу та жити в сучасному суспільстві, мусите заповнити кожну хвилину свого життя продуктивністю. Зрештою, усі довкола теж зайняті. Якщо сповільните темп, відстанете від решти й ніколи їх не наздоженете. Другу силу, що змагається за ваш час, ми називаємо Бездонними дірами. Бездонні діри — це мобільні застосунки та інші джерела контенту, який безконечно поповнюється. Бездонні діри всюди, де можна натиснути кнопку «Оновити». Вони там, де є онлайн – трансляції.

 

Ці завжди доступні й завжди нові розваги — винагорода за виснаження постійною зайнятістю. Але чи постійна зайнятість насправді обов’язкова?

 

Чи вічні відволікання справді є винагородою? Чи ми просто застрягли в режимі автопілоту?


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект