міжнародна підтримка

Charlie Hebdo передасть кошти від продажу спецвипуску про Україну на ЗСУ

26.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Скандальний французький сатиричний журнал Charlie Hebdo присвятив спецвипуск Україні та розмістив у ньому роботи українських карикатуристів. Про це повідомляють французькі ЗМІ.

 

Спецвипуск випускають під тезою «Відповідайте на ракети сміхом». Як зазначають у виданні, спецвипуск підготували з солідарності «з солідарності» з українськими колегами, які «продовжують робити свою справу» всупереч російському вторгненню.

 

 

Ці карикатури «очевидно безжальні до росіян, демонструють гумор, який не хоче здаватися перед лицем свавілля та терору», — наголошує у своїй заяві Charlie Hebdo.

 

Більшість розміщених карикатур взяті з виставки «Рускій військовий корабель, йди нахуй» одеської асоціації карикатуристів. Серед авторів — Юрій Журавель, Олег Гуцул, Олексій Кустовський та інші.

 

 

Кошти від продажу примірників передають Збройним силам України та територіальній обороні Одеси.

 

Charlie Hebdo — французька щотижнева сатирична газета, що публікує карикатури, репортажі, дискусії та анекдоти.

 

Нагадаємо, американський маркетинговий журнал Adweek створив спеціальний випуск, присвячений Україні, під назвою «Українці про Україну». Платформа для краудфандингу ZOOP створює антологію на 96 сторінок Comics for Ukraine: Sunflower Seeds («Комікс для України: Насіння соняшника») з провідними ілюстраторами, щоб зібрати гроші для підтримки українських біженців.

 

Джерело:  Figaro