Зарубіжна художня література

220₴

Фредрік Бакман. Чоловік на ім’я Уве

Бакман Ф. Чоловік на ім’я Уве / Фредрік Бакман ; пер. з англ. О. Захарченко ; іл. Стронґовський. ‒ Київ : #книголав, 2018. ‒ 352 с.

 

Літературний дебют Фредріка Бакмана, який з’явився 2012 році й підкорив світ. На сьогодні продано більше чотирьох мільйонів примірників. Роман «Чоловік на ім’я Уве» ‒ смішна, іронічна, зворушлива, мудра історія про людей, які через ті чи інші причини стали непотрібні суспільству. Твір про щоденну мужність жити і бути собою. Уве ‒ добрий буркотун, якого неодноразово випробовувала доля. Вийшовши на пенсію, втративши кохану дружину, він змушений наново відшукувати сенс буття. Та чи хоче цього Уве? Яким би сумним не був його вибір, на чоловіка чекає ще багато любові, дружби і пригод. У Швеції книжку було екранізовано, фільм за романом Бакмана входить до списку найпопулярніших стрічок країни всіх часів.

 

«Соня копнула Уве по нозі, щоб той сказав що-небудь. Уве відірвав очі від тарілки й помітив сердите посіпування в куточках її очей. Він прокашлявся й роззирнувся довкола, розпачливо шукаючи, про що б запитати цього старого. Бо Уве добре затямив: якщо не знаєш, що сказати, спитай про щось. Якщо й існує спосіб змусити людину забути про її нелюбов до тебе ‒ це дати їй можливість поговорити про себе»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект