екранізації

Дебютний роман Кадзуо Ішіґуро екранізують

24.08.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У 2025 році вийде кінострічка за мотивами дебютного роману Кадзуо Ішіґуро «Там, де в серпанку пагорби».

Наразі стрічка перебуває на етапі виробництва, а її режисером є японський кінематографіст Ішікава Кей.

 

Фільм створюють у співпраці японської студії Bunbuku та британської компанії Number 9 Films, очолюваної Стівеном Вулі та Елізабет Карлсен. Виробництво підтримує провідна японська стримінгова платформа U-Next, а розповсюдженням фільму в Японії після його завершення займатиметься компанія Gaga Corporation, проте міжнародного дистриб’ютора поки що не призначили.

 

Режисер Ішікава Кей, відомий своїми фільмами «Чоловік» та “Gukoroku: Traces of Sin”, зазначив, що сміливості взятися за екранізацію роману йому додали слова автора: «Я завжди вважав, що цю історію має екранізувати молоде покоління Японії».

 

Сам Кадзуо Ішіґуро висловив захоплення талантом Ішікави, зазначивши: «Я великий шанувальник попереднього фільму пана Ішікави “Чоловік”, і був дуже схвильований з першого дня, коли він висловив бажання екранізувати мій роман. Він віртуозно орудує мовою кіно і домагається від своїх акторів чудової гри. Я захоплений його загадковим і зворушливим сценарієм».

 

Фільм, який описують як «загадкова драма, що розкриває таємниці спогадів японської вдови, які перетинаються між післявоєнним Наґасакі 1950-х років та Англією 1980-х років, під час завершення епохи Холодної війни», має на меті передати складну атмосферу роману. Головну роль у стрічці виконає Хіросе Судзу, відома за своїми роботами у фільмах «Наша молодша сестричка» та «Третє вбивство».

 

Роман «Там, де в серпанку пагорби», опублікований у 1982 році, розповідає історію Ецуко, самотньої японки середнього віку, яка живе в Англії. Історія починається з розмови між Ецуко та її молодшою донькою Нікі про самогубство старшої доньки Кейко. Цей роман отримав схвальні відгуки критиків: New York Review of Books назвав його «моторошним і тривожним», а New York Times відзначив, що він «безмежно таємничий».

 

Нагадаємо, 163 нобелівські лавреати, серед яких Ішіґуро, закликали росію вивести війська з України.

 

Читайте також: «Похований велетень» Ішіґуро: ядучі тумани безпам’ятства

 

Джерело: Variety

Чільне фото: Francesco Guidicini/The Times/NI Syndication/Redux