Держкомтелерадіо

Держкомтелерадіо вестиме Реєстр видавничої продукції антиукраїнського змісту

29.07.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Держкомтелерадіо поклали ведення Реєстру видавничої продукції антиукраїнського змісту після набуття чинності закону, який забороняє імпорт книжок із росії та білорусі та видання творів російських авторів. Про це повідомив голова Комітету Олег Наливайко.

«Один із реєстрів формуватиметься за результатами реалізації дозвільної процедури. Тобто до нього вноситимуть видання, які отримали дозвіл на ввезення в Україну та розповсюдження на її території. Що дійсно нове покладається на Комітет, так це ведення Реєстру видавничої продукції антиукраїнського змісту», — сказав у коментарі «Детектору медіа» голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

 

Відомості до реєстру вноситимуть на підставі пропозицій держорганів, юридичних і фізосіб та з власної ініціативи після моніторингу видавничої сфери росії, білорусі та тимчасово окупованої території України.

 

За словами Наливайка, це буде зроблено за умови, якщо зміст видавничої продукції не відповідатиме критеріям її оцінювання, а саме — чи дозволена вона до ввезення та розповсюдження на території України.

 

Як відомо, у червні Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України».

 

Читайте також: Скасування напоказ, або як російську книгу в Україні майже заборонили

 

Джерело: Детектор медіа