Українська література

«Дом» запускає проєкт про українську літературу

03.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На телеканалі «Дом» запускають пізнавальний проєкт власного виробництва про українську літературу «Ліс рук!». Про це повідомили на сайті телеканалу. 

Проєкт стартує 5 листопада об 11:00. Його ведучим став Володимир Остапчук. 

 

Кожен випуск програми буде присвячений одному відомому українському письменникові чи письменниці й складатиметься з кількох тематичних блоків про їхнє життя та творчість, кохання, хобі, вподобання, звички. 

 

Прем’єрний випуск нового проєкту буде присвячений Лесі Українці. 

 

«Її (вікторини — ред.) учасники — допитливі й небайдужі школярі середніх та старших класів з різних куточків України. Разом вони складають своєрідний “шкільний клас”, у якому протягом 45 хвилин “уроку” шукатимуть відповіді на запитання експертів, розгадуватимуть ребуси, братимуть участь в ігрових постановках, а також самі ставитимуть експертам найнеочікуваніші запитання про українських класиків», — пишуть на телеканалі про проєкт. 

 

 

Ведучий коментує програму так: «”Ліс рук!” зачепив мене не тільки як ведучого, а і як людину з дипломом вчителя і хай незначним, але досвідом викладача. Знаєте, захотілось зробити урок української літератури таким нестандартним і пізнавальним, щоб діти відчули наших класиків ближчими до себе, сучасними, модними, топовими, як зараз кажуть. Щоб не запитували, а навіщо нам це все, а розуміли, чим більше ви читатимете українську літературу, тим краще ви знатимете себе. Мені здається, це важливо». 

 

Нагадаємо, що на Вітрині новинок 2022 року представлена книжка Олександр Демарьов «Ліс рук».

 

Як відомо, перші леді України та Німеччини презентували книжковий проєкт на Франкфурті. 

 

Фото: телеканал «Дом»