Олена Зеленська

Перші леді України та Німеччини презентували книжковий проєкт на Франкфурті

22.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Франкфуртському книжковому ярмарку відбулася зустріч перших леді України та Німеччини: Олени Зеленської й Ельке Бюденбендер. Про це повідомила кореспондентка Читомо Вікторія Фещук.

Під час розмови презентували Better time stories некомерційний проєкт з підтримки українських дітей-біженців у Нідерландах, Фландрії (Бельгія), Німеччині та Австрії. Зокрема через проєкт можна придбати книжки для дітей і передати їх українським біженцям у Німеччині. Залишити запит на видання або пожертвувати книжки для дітей можна за посиланням на сайті проєкту. 

 

«Кожен з Німеччини може фінансово підтримати проєкт і стати патроном української сім’ї, допомогти дітям повернути Батьківщину і побудувати місточок до їхніх татів, які лишились в Україні», сказала Ельке Бюденбендер. 

 

До Better time stories доєдналися й українські видавництва «Ранок» та «Видавництво Старого Лева»

 

«Наші діти зараз, і в Україні, і закордоном не мають нормального дитинства, родини роз’єднані. Багато тат, і мам на фронті. Звичайні ритуали як читання це повернення дому», зауважила Олена Зеленська. 

 

Українська та німецька леді зачитували книжки для проєкту. 

 

«Читання це підґрунтя для психологічної стійкості і зростання», додала Зеленська. 

 

 

Ініціатор проєкту Better time stories Андрій Шмигельський. 

 

Нагадаємо, що 20 жовтня Олександр Афонін, директор Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК), виступив із промовою на Франкфуртському книжковому ярмарку.

 

Як відомо,  Франкфуртський книжковий ярмарок у 2022 році відбувається з 19 по 23 жовтня. Україну на події представляють 10 письменників та 43 видавці, зокрема на національному стенді.