Франкфурт 2022

На Франкфуртський книжковий ярмарок вже зареєструвалися 4000 учасників

18.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У 74-ому Франкфуртському книжковому ярмарку візьмуть участь близько 4000 учасників з понад 80 країн. Про це повідомили на сайті ярмарку.

Участь візьмуть провідні світові видавництва Penguin Random House, Simon & Schuster, Hachette, HarperCollins, Macmillan, Scholastic, Ingram Content Group, Taylor & Francis, Springer Nature та Elsevier. Spotify і TikTok також будуть на ярмарку.

 

Учасники з азіатських книжкових ринків Китаю, Японії, Кореї, Малайзії, Філіппін, Тайваню та Таїланду знову матимуть свої стенди. Великі європейські книжкові ринки, зокрема Франція, Італія, Норвегія, Польща, також будуть представлені великими колективними стендами.

 

Серед них буде і 100-метровий стенд для українських видавництв та установ у залі 4.0. Відбудеться спеціальна виставка «Україна у фокусі», спрямована на вивчення стану видавничої галузі країни. Її організують спільно з Goethe-Institut та Українським інститутом книги.

 

Серед українських видавництв, які наразі підтвердили свою участь, — IST Publishing, BOOKSHA, літературна агенція OVO. Також на ярмарку будуть Мистецький Арсенал та Український інститут книги.

 

«Як провідний ярмарок книжкової індустрії, Frankfurter Buchmesse має чільну позицію в бізнесі. Але це набагато більше, ніж просто місце для ведення бізнесу: ярмарок виступає за різноманітність, за множинність і проти будь-якої дискримінації. Ці базові цінності помітні в цьогорічній програмі заходів: багато наших гостей — письменники, чиї книжки шукають відповіді на актуальні політичні та соціальні питання», — зазначив президент і генеральний директор Франкфуртського ярмарку Юрґен Боос.

 

Серед тих, хто презентує свої нові книжки у Франкфуртському павільйоні, — Сергій Жадан.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок у 2022 році відбуватиметься з 19 по 23 жовтня. Почесним гостем стане Іспанія. Цьогорічне гасло — «Проливаємо творчість» (“Creatividad desbordante”). За словами Бооса, повну програму ярмарку оголосять невдовзі.

 

Планування залу можна переглянути за посиланням.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — найважливіший у світі міжнародний книжковий ярмарок, а також значний соціальний та культурний захід. Подія залучає фахівців із понад 100 країн, сотні тисяч відвідувачів та десятки тисяч журналістів та блогерів.

 

Захід має на меті бути найголовнішою бізнесовою подією для видавців, інформуючи їх про світові тенденції у книговиданні, даючи можливість контактувати з гравцями ринку і, перш за все, допомагати їм застосовувати інноваційні бізнес-моделі у книжковій та медійній індустрії.

 

Нагадаємо, у лютому організатори Франкфуртського книжкового ярмарку призупинили співпрацю з рф.

 

У 2021 році ярмарок відвідали понад 70 тисяч осіб.

 

Читайте також: Франкфуртський ярмарок та пандемія: гібридна модель для найбільшої книжкової події світу

 

Чільна світлина: classiques-garnier.com