статистика

Цьогорічний Франкфуртський ярмарок відвідали понад 73 тисячі осіб

27.10.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали 73,5 тисяч осіб з 105 країн світу. Про це йдеться на сайті ярмарку.

Відвідувачами ярмарку стали 37,5 тисяч людей з 85 країн світу. Учасників налічувалось 36 тисяч з 105 країн, серед них − представники 2013 організацій. 2500 осіб з 39 країн акредитувались як представники ЗМІ.

 

Онлайн-події з сайту ярмарку переглянули 15,5 тисяч глядачів з 97 країн, − ця статистика не включає перегляди з трансляцій подій на фейсбук-сторінках та ютуб-каналі. Крім того, частину подій відвідувачі переглядали на великому екрані, що встановили на території ярмарку. Тривалість усіх подій на головній сцені − 46 годин.

 

«Після 18 місяців ярмарок має новий початок, який враховуючи обмеження на подорожі по всьому світу,  значно перевершив наші очікування. Це лише показує, наскільки стійкою та креативною стала наша галузь. Багато учасників та відвідувачів ярмарку висловили своє задоволення якістю їхньої взаємодії. І завдяки нашій цифровій програмі для професіоналів ми змогли побудувати міст для тих учасників, які цього року не змогли приїхати», – прокоментував президент і генеральний директор Франкфуртського ярмарку Юрґен Боос.

 

Почесним гостем ярмарку була Канада. Під час її програми представили майже 400 нових видань від 165 видавництв. До Франкфурта приїхали вісім авторів, в онлайн-зустрічах взяли участь 52 письменники та ілюстратори.

 

У 2022 році Франкфуртський ярмарок запланували на 19-23 жовтня. Країною-почесною гостею стане Іспанія.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — найбільший книжковий ярмарок світу, історія якого сягає декількох століть. Щороку ярмарок відбувається у жовтні з середи по неділю включно у місті Франкфурт-на-Майні, Німеччина.

 

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч відбувся з 20 по 24 жовтня у гібридному форматі.

 

Читайте також: Франкфуртський ярмарок та пандемія: гібридна модель для найбільшої книжкової події світу.