канада

Канада запустила віртуальний павільйон на Франкфуртському ярмарку

21.10.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Запустили сайт Канади як країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку. Його адреса canadafbm2021.com.

Портал доступний англійською, французькою і німецькою мовами. На ньому опублікували програму подій Канади на ярмарку, перелік авторів та ілюстраторів, онлайн-каталог канадських видавництв, з якими можна домовитись про права на переклад літератури, прослухати подкасти чи переглянути відео з письменниками та видавцями. Крім того, можна провести віртуальний огляд павільйону Канади на ярмарку.

 

«Вперше в історії Франкфуртського книжкового ярмарку країна-почесний гість запрошує на віртуальну екскурсію своїм павільйоном. Перегляньте концепцію павільйону та його вигляд. Тут представлять відвідувачам ярмарку офіційну літературну делегацію Канади», − наголошують представники Канади.

За активностями Канади на ярмарку можна стежити на офіційних сторінках у соцмережах:

 

 

Як відомо, країна-почесний гість Франкфуртського ярмарку отримує можливість продемонструвати свою літературу та культуру у Франкфурта та інших регіонах Німеччини. Впродовж року вона організовує різні промо-події: презентації книжок, художні виставки, кінопокази тощо.

 

Статус країни-почесної гості – це престижна можливість продемонструвати видавничі, культурні та креативні індустрії країни. Для країн це можливість збільшити продажі прав на твори та зробити видавців відкритішими на міжнародному рівні.

 

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч триває з 20 по 24 жовтня у гібридному форматі. Додамо, нещодавно у Канаді видали путівник українським книжковим ринком.