Букоголіки

Другий сезон «Букоголіків» вийде в новому форматі

23.10.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Проект «Букоголіки» видозмінює формат програми. Про це в ексклюзивному коментарі Читомо розповів її ведучий Євгеній Стасіневич.

 

Відтепер програма виходитиме у вигляді програми-інтерв’ю, програми-дискусії.

 

За словами ведучого, зміна формату зумовлена відгуками про перший сезон, де багато хто звертав увагу на надто малий хронометраж інтерв’ю.

 

«От у другому сезоні на це і поставили: тепер у нас одна суцільна розмова. Жива полеміка про найважливіше – як ми це собі уявляємо – з украй різними, але однаково компетентними людьми: критикині й критики, видавці, автори, перекладачі, викладачі, навіть люди з шоу-бізнесу», – розповів Стасіневич.

 

Він зазначив, що тепер для кожної програми обиратиметься проблемна тема: «Кому потрібні літпремії?», «Шкільна програма з літератури», «Авторське право на книжковому ринку сьогодні» та ін. І запрошуватимуться троє гостей із різними позиціями та з різних галузей, які протягом майже півгодини обговорюватимуть обрану тему.

 

«Бійок не обіцяємо, проте градус розмови часто буде високий. Наша мета – не прийти до спільного висновку чи вийти на якийсь оптимістичний конструктив, ні. Ціль – максимально глибоко охопити дражливу тему з сьогоднішнього літературного порядку денного. Це і є надзавдання: працювати вглиб, не ковзаючи поверхнями», – пояснив він.

 

Також ведучий додав, що багато хороших відгуків у першому сезоні отримали рубрики «Книголам» і «Книго-ліки». Тому до них обіцяють згодом повернутися.

 

Що стосується аудиторії, то, за словами Стасіневича, команда найперше працюватиме над тим, щоб «зачепити і здивувати» уже наявних глядачів. Адже програму дивиться як молодь, так і літні люди. Однак дбатимуть і за здобуття нової аудиторії.

 

«Ми розуміємо, що ще не всі «букоголіки», по-хорошому залежні від книжок люди, знають про нас і дивляться програму. Будемо їх підтягувати», – пообіцяв він.

 

Новий сезон «Букоголіків» стартує у п’ятницю, 26 жовтня, о 22:30, і налічуватиме 12 випусків. Програму планують продовжити і на третій сезон.

 

Також читайте про те, як запускалися «Букоголіки».

 

Чільне зображення: 1tv.com.ua