Аґрафка

Дві книжки «Аґрафки» вийшли італійською

01.10.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжки «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» вийшли італійською. Про це повідомляється на Facebook-сторінці майстерні.

 

Книжки вийшли накладом видавництва із 50-ти літньою історією Jaca Book в Мілані.

 

В ексклюзивному коментарі Читомо Романа Романишин повідомила, що над перекладом обох книжок працювала перекладачка Валентина Даніеле.

 

За словами Романи, у видавництві Jaca Book заплановано вихід ще трьох книжок «Аґрафки».

 

«Вже зовсім скоро, до Різдва, вийде «Рукавичка» з нашими ілюстраціями, а далі – «Війна, що змінила Рондо» та «Зірки і макові зернята»», – зізналася вона.

 

У свою чергу директор «Видавництва Старого Лева» Микола Шейко на своїй сторінці повідомив, що «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» невдовзі також має вийти в Китаї, США, Індії, Японії та Південній Кореї.

 

На сьогодні «Голосно, тихо, пошепки» уже перекладена французькою, іспанською, португальською, тайванською та каталонською.

 

 

«Голосно, тихо, пошепки» – це пізнавальна книжка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те як важливо слухати і чути один одного.

 

Ця книжка «звучить» багатьма голосами – яскравими кольорами та багатьма цікавими фактами, промовистими візуальними образами.

 

Логічним продовженням книжки про слух є «Я так бачу», яка розповідає про зір і бачення, про видиме і невидиме.

 

«Яка будова наших очей? Скільки кольорів ми здатні бачити? Хто має найкращий зір на планеті? Які візуальні символи оточують нас щодня і що вони означають? Як не заблукати в світі, не бачачи його? Ці та багато інших питань і фактів переплітаються в книзі з роздумами про філософське бачення світу та про речі важливі, але мало помітні.

 

Героїня книги загляне в окуляр мікроскопа і телескопа, подивиться на світ очима різних тварин, приміряє десятки окулярів, а згодом зустріне когось особливого, хто навчить дивитися на світ не лише очима, а й відчути його на дотик, слух, запах, смак. Наскрізним візуальним елементом у книзі є крапка. Вона є і Сонцем, і зіницею, і крапкою в шрифті Брайля, горошком на сукні чи зіркою в нічному небі», – розповідають автори книжки Романа Романишин та Андрій Лесів.

 

Нагадаємо, що «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» перемогли у номінації нон-фікшн для дітей «BolognaRagazzi 2018» – однієї із найпрестижніших нагород у галузі дитячої літератури в світі. Також вони стали переможцями конкурсу «Найкращий книжковий дизайн»: «Голосно, тихо, пошепки» у 2017-му (переможець у категорії «Дитяча книга») та «Я так бачу» – у 2018-му (1 місце та Гран-Прі).

 

Читайте також про те, кого з українських письменників видавали за кордоном цього року.

 

Чільне зображення: Facebook / Art Studio «Agrafka»