журналісти

Дитяча школа мистецтв у Бородянці носитиме ім’я Макса Левіна

13.02.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Місцеву дитячу школу мистецтв назвуть на честь загиблого українського документаліста і фотожурналіста Макса Левіна. Про це повідомила в. о. бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

«Завдяки відео та фотографіям Макса Левіна про звірства, які вчинили російські окупанти у Бородянці, дізнався весь світ. Всі побачили ті жахливі руйнування, які залишили у нашому селищі вороги», — зазначила Ірина Захарченко.

 

За її словами, до Бородянської селищної ради з проханням увіковічити ім’я загиблого фотографа звернулася мати Макса Левіна.

 

«Ми обов’язково відкриємо у школі клас художньої фотографії, щоб діти змогли опановувати це мистецтво», — повідомила в. о. бородянського селищного голови.

 

Макс Левін — один із найвідоміших документалістів української війни ще з 2014 року. Він працював як фотокореспондент, документальний фотограф та оператор багатьох українських і міжнародних видань. Зокрема співпрацював з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, LB.ua, Hromadske. Його фото публікували такі видання, як Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World news, ELLE, TV-24, Radio Bulgaria та інші.

 

Нагадаємо, Макс Левін востаннє виходив на зв’язок 13 березня 2022 року у Вишгородському районі під Києвом, а 1 квітня 2022 року його знайшли вбитим російськими окупантами у селі Гута-Межигірська Київської області.

 

Чільне фото: фейсбук Макса Левіна