Джоан Роулінг

Джоан Роулінг випустить нову книжку «The Ickabog»

29.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Джоан Роулінг, авторка серії книжок про Гаррі Поттера, випустить цього року нову книжку під назвою «The Ickabog». Про це вона повідомила у своєму авторському блозі.

Авторка пообіцяла, що всі роялті за книжку, яка буде опублікована у листопаді 2020 року, вона передасть на допомогу тим, хто постраждав від пандемії.

 

Роулінг зазначила, що випускатиме нові глави книжки щотижня, щоб допомогти розважити дітей в ізоляції.

 

«Ікабог – це історія про істину та зловживання владою. Ідея прийшла до мене біль ніж 10 років том. Її не слід читати як відповідь на все, що відбувається у світі прямо зараз. Ці теми вічні й можуть стосуватися будь-якої епохи чи будь-якої країни», – написала вона Роулінг про свою книжку у блозі.

 

Вона також додала, що ідея вже сформулювалася під час написання Гаррі Поттера, тож Роулінг мала намір опублікувати її після виходу книжки «Гаррі Поттера та смертельні реліквії». Але нова історія не пов’язана з Поттером.

 

«З часом я придумала це як історію, яка належала двом моїм молодшим дітям. Я читала її вечорами, коли вони були маленькими», – говорить авторка.

 

Роулінг написала «The Ickabog» як «книгу для читання уголос», що розрахована на дітей 7-9 років.

 

Авторка також звернулася до своїх читав за ілюстраціями до книжки. Вона очікує, що видання в різних країнах оформлюватимуть місцеві діти. Для цього Роулінг запускає хештег #TheIckabog у Twitter, де усі охочі можуть викладати свої малюнки. Пізніше на сайті книжки планують розмістити правила конкурсу.

 

«Оскільки видавцям у кожній країні потрібно буде вирішити, які зображення найкраще підходять для їх власних видань, я не буду особисто відбирати роботи. Однак якщо батьки та опікуни розмістять малюнок своїх дітей у Twitter за допомогою хештега #TheIckabog, я буду ними ділитися та коментувати їх», – зазначає Роулінг.

 

Раніше повідомлялося, що письменниця Джоан Роулінг зробить пожертву у розмірі £1 млн (€1,2) на допомогу бездомним та жертвам домашнього насильства під час епідемії.