Календар подій

EU4Culture оголосив конкурс підтримки культурних проєктів у нестоличних містах

Проєкт EU4Culture, фінансований ЄС, оголосив конкурс на підтримку культурних і крос-інноваційних проєктів у нестоличних містах Азербайджану, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України. Мета конкурсу – сприяти міжкультурній співпраці та діалогу в рамках «Мережі міст EU4Culture».

 

Конкурс підтримує два види проєктів:

  • культурні проєкти, спрямовані на розвиток, виробництво або презентації в культурному і творчому секторах, просування місцевих культурних традицій та створення просторів для культурних обмінів;
  • крос-інноваційні проєкти, спрямовані на усунення бар’єрів між різними секторами та сприяння розвитку місцевих екосистем через поєднання культурного, креативного, туристичного та інших секторів.

 

До участі в конкурсі запрошуються некомерційні організації, що представляють культурний і креативний сектори у країнах-учасницях проєкту. Організації можуть подати заявку окремо або як члени консорціуму, що складається із двох-п’яти організацій. Основний заявник повинен базуватися в одному з населених пунктів «Мережі міст EU4Culture», а партнери можуть бути з інших міст за межами мережі.

 

EU4Culture підтримає проєкти тривалістю до 10 місяців, які будуть впроваджуватися із жовтня 2023 року до липня 2024 року.

 

Максимальний розмір гранту на проєкт становить 25 тис. євро.

 

Кінцевий термін подання заявок – 25 липня 2023 року.

 

Зацікавлені кандидати повинні заповнити заявку на порталі подання заявок Goethe-Institut і подати необхідні документи.

 

«Мережа міст EU4Culture» – це платформа, створена в рамках проєкту EU4Culture та спрямована на налагодження співпраці в культурному й креативному секторах у 14 відібраних містах, які отримали фінансування ЄС для розробки стратегій культурного розвитку. До цих міст належать також Одеса, Рівне та Вінниця.

 

Проєкт EU4Culture впроваджується Goethe-Institut у партнерстві з Чеськими центрами, Данським інститутом культури.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект