Facebook

Facebook запроваджує фільтр, щоб бачити лише «цікавих людей»

07.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Facebook можна буде налаштувати стрічку, щоб бачити дописи лише від цікавих людей. Про це повідомляють в Meta.

«Тепер ви можете вибрати «Показати більше» або «Показати менше» з переліку публікацій людей і фейсбук-спільнот, а також публікацій, які Facebook пропонує автоматично», — ідеться в повідомленні.

 

Крім того, можна буде обирати, скільки саме дописів буде в стрічці від друзів чи зі сторінок, на які підписаний користувач. 

 

Тепер також можна застосувати «культуру скасування» та створити «коло обраних». Ці можливості з’явились у тестовому режимі.

 

«По суті, Facebook допомагає вам виразити себе та спілкуватися з людьми та спільнотами. Все частіше люди спілкуються через загальнодоступний і схожий вміст, як-от нові рецепти чи місцеві походи. Окрім оновлень від ваших друзів, груп і сторінок, Facebook рекомендує дописи від авторів і спільнот, про які ви можете не знати, щоб насолоджуватися ними та обговорювати їх. Те, що ви бачите у своїй стрічці, унікально персоналізовано відповідно до ваших інтересів за допомогою машинного навчання», — зазначають у Meta.

 

Тестування цієї функції у Facebook почали ще у листопаді минулого року. У англомовному сегменті користувачі вже можуть сортувати контент стрічки за такими напрямками, як друзі та сім’я, групи, а також публічні сторінки та публічні діячі/діячки. Також спростили керування такими опціями, як «Улюблене», «Не стежити» тощо.

 

Нагадаємо, в липні в Facebook запустили окрему вкладку Feeds, де користувачі можуть переглядати дописи друзів, груп, сторінок тощо окремо за хронологією.

 

 У березні в Facebook тимчасово змінили правила й дозволили бажати смерті очільникам держав, зокрема російському президенту путіну і самопроголошеному президенту білорусі лукашенку.