* ESC - закрити вікно пошуку
Календар подій
20.08
Фахівців книжкової індустрії запрошують до участі в онлайн-баркемпі
Goethe-Institut в Україні, Книжковий Арсенал і Франкфуртський книжковий ярмарок запускають онлайн-баркемп «ON/OFF: створюючи нову нормальність».
Книжкові ярмарки та фестивалі скасовано, а професійні зустрічі у книжковій сфері не можуть відбуватися через пандемію Covid-19. Щоб заповнити цю прогалину, Гете-Інститут ініціював перший онлайн-баркемп «ON/OFF: створюючи нову нормальність». Він реалізується у співпраці Книжкового Арсеналу, Франкфуртського книжкового ярмарку та Goethe-Institut в Україні в Україні, за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Баркемп — це інтенсивна подія, яка залучить фахівців книжкової індустрії з України, Німеччини, Грузії, Франції, Швейцарії, Білорусі та Балтійський країн до спілкування та обговорення питань, що стосуються ярмарків/фестивалів, книжкової промоції та візуального сторітелінгу, як в онлайні, так і в офлайні.
Форма конференції
Баркемп відбудеться в онлайн-форматі 20 серпня 2020 року. За десять днів до початку відкриються канали для обговорення, щоб учасники та спікери мали змогу поспілкуватися щодо тем і наповнення баркемпу. Учасники — не просто глядачі, вони — активні творці!
Прийом заявок розпочинається 20 липня й триватиме до 31 липня 2020 року на сайті Гете-Інституту та Мистецького Арсеналу. Ви можете подати заявку як представник професійної аудиторії книжкової індустрії. Робоча мова баркемпу — англійська.
Баркемп зосередиться на трьох викликах створення нової нормальності: Ярмарки та фестивалі / Книжкова промоція / Візуальний сторітелінг. Поміж цим буде достатньо часу на неформальне спілкування та обмін досвідом. Спікери з Німеччини та України говоритимуть на такі теми, як віртуальні книжкові стенди, онлайн/офлайн-моделі книжкових ярмарків і конкурси найкращого книжкового дизайну.
Родзинка баркемпу
Подією-завершенням стане ексклюзивний перформанс за участі Сергія Жадана (Україна), Володимира Камінера (Німеччина) та Юрія Гуржи (Німеччина) для учасників баркемпу. Вони виконають нові тексти про кризу, спричинену коронавірусом, поєднавши їх із музикою. Відео виступу буде доступним для широкої аудиторії після завершення баркемпу.
Про організаторів
Goethe-Institut
Goethe-Institut є культурною інституцією Федеративної Республіки Німеччина, що діє у всьому світі. Він сприяє вивченню німецької мови за кордоном та заохочує міжнародний культурний обмін.
Беате Кьолер, директорка Goethe-Institut в Україні: «Підтримка видавців, бібліотекарів та ілюстраторів — одна з найважливіших цілей Гете-Інституту в Україні. Застосувавши формат онлайн-баркемпу, ми хочемо спробувати дещо нове: як створити онлайн-конференцію, в якій учасники можуть самі формувати її наповнення? Ми хочемо поекспериментувати із цим».
Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»
Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічний проєкт Мистецького арсеналу. Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, поєднуючись у спільних актуальних та інноваційних проєктах. Щороку в програмі фестивалю порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.
Олеся Островська-Люта, директорка Мистецького арсеналу: «Нам довелося перенести Х Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” на наступний рік, тому що ми добре розуміли — провести таку масштабну й атмосферну подію в онлайні неможливо. Проте наша команда продовжує знаходити можливості підтримати спільноту онлайновими заходами. Заходами, які здизайновані спеціально для дистанційного залучення та які несуть практичну користь їх учасникам».
Франкфуртський книжковий ярмарок
Франкфуртський книжковий ярмарок є найбільшим книжковим ярмарком у світі. Цьогоріч його організатори також постали перед викликом зміни формату події в жовтні.
Тобіас Фосс, віце-президент із міжнародних ринків Франкфуртського книжкового ярмарку: «Книжковий Арсенал є нашим головним партнером, і нам дуже прикро, що ми не змогли бути представлені на спільному німецькому стенді в Києві. Тому ми ще більше раді, що можемо організувати професійний обмін між німецькими та українськими експертами, залишивши достатньо простору для особистого спілкування та обміну досвідом».
Із запитаннями звертайтеся до:
- Марія Шубчик (Гете-Інститут в Україні)
[email protected] - Оксана Щур (Мистецький арсенал)
[email protected]