нагороди

Фантастичні talks отримали нагороду на фестивалі «Єврокон»

12.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український YouTube-проєкт Фантастичні talks став лавреатом нагороди Європейського товариства наукової фантастики (ESFS), яке організовує фестиваль «Єврокон». Про це йдеться на сторінці спільноти у Facebook. 

Проєкт отримав нагороду Achievements Awards («Нагорода за досягнення») за серію «Історія української фантастики» (History of Ukrainian SF&F by Fantastic talk(s)). 

Також письменниця та авторка фентезійних романів Наталія Матолінець отримала Chrysalis Awards («Заохочувальну нагороду»). 

 

«У цьому списку переможців моє ім’я. Chrysalis – нагорода від Eurocon за яскравий дебют і тут має бути багато слів і подяк, бо підтримка – велика частина цього шляху»,розповіла Наталя у Facebook. 

 

Нагороди Європейського товариства наукової фантастики щорічно вручають на фестивалі наукової фантастики «Єврокон». Цьогоріч він відбувся в місті Уппсала (Швеція).

 

Нагадаємо, що проєкт Фантастичні talks створили п’ятеро українських письменниць: Ірина Грабовська, Світлана Тараторіна, Наталія Матолінець, Дарія Піскозуб і Наталія Довгопол. Вони створюють відео на YouTube, де обговорюють літературу в жанрі фантастики та дискутують зі світовими письменниками. 

 

Також цьогоріч на «Вітрині новинок – рік стійкості» до Книжкового Арсеналу 2023 представлене видання проєкту Фантастичні talks: «Хроніки незвіданих земель» (Видавництво «Жорж», 2022);

 

Окрім цього, є нові видання авторок проєкту: 

 

Читайте також: «Фантастичні Talk(s)»: розмова про жанр добре контрольованого експерименту