Netflix

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

13.06.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сторінці. 

«Ну нарешті мене совість менше мучитиме, що наш фільм не встигли подивитися всі бажаючі, особливо в тих маленьких містечках і селах України, де немає кінотеатрів», — поділилася Ірина Цілик.

 

 

Крім того, авторка зазначила, що фільм буде доступний для багатьох інших країн.

 

У прокаті фільм переглянули 17 тис. глядачів, він зібрав 2 млн 573 тис. грн.

 

Фільм та книжка розповідають історію про дорослішання хлопчика Тимофія у період 90-х, його сім’ю, друзів і стосунки з колишнім контррозвідником і солдатом ГРУ Феліксом. Цей чоловік, глибоко травмований різними війнами, зіграє у житті підлітка важливу роль.

 

Фелікса у стрічці зіграв український письменник Юрій Іздрик. Восьмирічного хлопця Тимофія грає Андрій Чередник, син Артема Чеха й Ірини Цілик. У фільмі також зіграли актори Анастасія Карпенко, Володимир Гладкий, Андрій Ісаєнко та інші.

 

Як повідомлялося, фільм української режисерки Ірини Цілик «Я і Фелікс» анонсували на російських піратських сайтах і писали, що герой фільму зростає в росії.

 

Екранізація роману отримала спеціальну нагороду 53-го італійського кінофестивалю Giffoni у категорії Generator +16.

 

Чільне фото: кадр із фільму «Я і Фелікс»

Постери до фільму: фейсбук-сторінка Ірини Цілик