Календар подій

Фонд принца Клауса пропонує свою допомогу у збереженні української культурної спадщини

Фонд принца Клауса висловлює свою солідарність з Україною та готовий запропонувати свою консультацію і допомогу для збереження української культурної спадщини. Про це йдеться у зверненні на офіційному сайті організації.

«Фонд принца Клауса висловлює свою солідарність з Україною та засуджує насильство російського уряду вчинене проти українців. Разом із нашою глобальною мережею ми залишаємося з українськими партнерами, друзями, лавреатами та всіма жертвами війни. Фонд підтримує митців та культурних спеціалістів, які докладають зусиль для утвердження більш інклюзивного майбутнього, заснованому на людських цінностях довіри і поваги, де немає місця расизму, ненависті, величезних страждань та вартості людського життя, до якої ця ненависть призводить.

 

Ми стурбовані незаконним руйнуванням усіх форм культурної спадщини під час нинішньої військової операції і закликаємо цілковито поважати міжнародне гуманітарне право. Наша Програма реагування на надзвичайні ситуації в культурі готова запропонувати експертну консультацію та першу допомогу культурній спадщині, що була пошкоджена чи опинилася під загрозою», — зазначають в організації. 

 

Контакти для зв’язку: cer@princeclausfund.nl

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект