премія

Голова Пулітцерівської премії пішов у відставку через звинувачення у сексуальних домаганнях

14.05.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Голова Пулітцерівської премії Джуно Діас подав у відставку через звинувачення у сексуальних домаганнях. Про це повідомляє видання The Guardian.

 

Письменник Джуно Діас обійнмав пост голови журі Пулітцерівської премії з квітня цього року. Причиною своєї відставки він назвав звинувачення у сексуальних домаганнях.

 

Відразу декілька авторок заявили про випадки домагань збоку Діаса, а одна з письменниць повідомила, що кілька років тому Діас поцілував її проти її ж волі.

 

Також зазначається, що письменник залишає посаду голови, але при цьому й надалі буде працювати у складі журі премії.

 

Пулітцерівська премія (англ. Pulitzer Prize) — одна з найпрестижніших нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру в США, заснована видавцем Джозефом Пулітцером.

 

З 1917 року премія вручається щорічно в перший понеділок травня опікунами Колумбійського університету в Нью-Йорку. Розмір премії — 10 тисяч доларів. Із 2017 року її розмір зріс до 15 тисяч.

 

Як повідомлялося раніше, в листопаді минулого року 18 жінок звинуватили фотографа Жан-Клода Арно (чоловіка Катаріни Фростенсон – членкині Шведської академії, яка присуджує Нобелівську премію) у сексуальних домаганнях. 

 

Нагадаємо, що Колумбійський університет у Нью-Йорку оголосив цьогорічних лауреатів Пулітцерівської премії

 

Фото: The Guardian