Лариса Мудрак

Головою Наглядової ради УКФ стала Лариса Мудрак

14.04.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Наглядову раду Українського культурного фонду очолила Лариса Мудрак. Відповідний наказ Міністерства культури та інформаційної політики України № 271 підписано 14 квітня 2021 року.

 

«Маю честь й відповідальність очолити Наглядову раду УКФ. Для спільноти культури та й для всієї країни ця інституція має велику роль, а її розвиток – це маркер спроможності бути модерними, відкритими й сильними в часи змін та викликів. Час ротацій закономірний і в цьому теж є своя сила. Сила для росту, великого масштабу та флагманських загальнонаціональних проектів», – прокоментувала своє призначення Лариса Мудрак.

 

 

Головними завданнями на посаді нова голова УКФ вважає:

 

  • стабілізацію, професіоналізм й відкритість роботи Наглядової ради;
  • формування нової стратегії роботи фонду, адже нинішня діє до 2021 року;
  • сприяння вдосконаленню внутрішньої організації та комунікації роботи фонду.

 

Лариса Мудрак – політична та громадська діячка. Була заступницею голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України, керівницею Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента України.

 

Багато років працювала у сфері медіа. Заслужена журналістка України. Лавреатка загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Журналіст року в галузі друкованих ЗМІ». Представляла Україну в Керівному Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства.

 

Брала активну участь у багатьох культурних проектах. Зокрема, була волонтером становлення найбільшої в Україні інституції культури «Мистецький Арсенал». На сьогодні Лариса Мудрак – президентка в Win Win Communication та СЕО в Family Business Network Ukraine, а також – віце-президентка Асоціації благодійників України.

 

Раніше повідомлялося, що Михайло Захаревич, призначений головою Наглядової ради Українського культурного фонду, склав свої повноваження.

 

Як відомо, нещодавно Український культурний фонд оголосив новий склад наглядової ради. До неї увійшло вісім членів за квотами президента, Мінкульту та у наслідок рейтингового голосування.

 

Чільна: liga.net