Календар подій

27/11

ЄБРР розпочав приймання заявок на Літературну премію

Київ

00:00 онлайн-подія

ЄБРР розпочав приймання заявок на Літературну премію

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Британською Радою розпочав приймання заявок на Літературну премію. Вона відзначає художні твори, перекладені англійською з мов країн, де є представництва ЄБРР. Це може бути переклад з української чи мови меншин. Приймання заявок триває до 27 листопада.

Ця премія присвячена висвітленню багатства культур у регіонах, де працює банк: від центральної Європи до східного Середземномор’я, середньої Азії та північної Африки й охоплюють 38 країн (зокрема Україну).

 

Літературною премією ЄБРР 2021 буде нагороджено як автора/-ку, так і перекладача/-ку художнього літературного твору (зокрема, збірки оповідань одного автора), написаного будь-якою з мов країн, де працює банк, та вперше перекладеного англійською мовою. Твір має бути виданий у період з 15 листопада 2019 р. по 31 грудня 2020 р.

 

Оригінальна мова твору може бути як офіційною мовою держави, так і однією з мов національних меншин Автор повинен мати (зараз або в минулому) громадянство цієї держави.

 

Крайній термін подання на премію — 27 листопада 2020 р. Деталі подання на літпремію та попередні переможці за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект