Календар подій

Ія Ківа презентує книжку «Ми прокинемось іншими»

Книжковому Арсеналі відбудеться перша презентація книжки «Ми прокинемось іншими: розмови з сучасними білоруськими письменниками про минуле, теперішнє і майбутнє Білорусі». Збірка інтерв’ю вийшла в рамках серії «Бібліотека Українського ПЕН» у «Видавництві 21» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Участь у презентації візьмуть авторка та упорядниця книжки Ія Ківа, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Олександр Сушко, а також герої видання – білоруські письменники Андрей Хадановіч, Альгєрд Бахарєвіч, Юля Цімафєєва, Дмітрій Строцев і Таццяна Нядбай. Модеруватиме захід журналістка, виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен.

 

До збірки «Ми прокинемось іншими» ввійшли 10 розмов з білоруськими письменниками та інтелектуалами. Текст містить фрагменти з дописів героїв збірки у соціальних мережах під час найгарячіших місяців білоруських протестів, цитати з їхніх інтерв’ю та есеїв для білоруських і закордонних медіа, а також вірші в перекладах Маріанни Кіяновської, Олександра Ірванця, Наталії Бельченко, Ії Ківи, В’ячеслава Левицького, Остапа Сливинського, Лесика Панасюка та Дарини Гладун.

 

Детальніше за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект