Календар подій

Ія Ківа запрошує послухати вірші із збірки «Перша сторінка зими»

Ія Ківа проведе онлайн-трансляцію із фейсбук-сторінки PEN Ukraine, під час якої прочитає вірші зі своєї збірки «Перша сторінка зими» та відповість на запитання слухачів.

Зустріч стане шостою подією проєкту «Книжковий вечір із PEN Ukraine» (#PEN_book_evening). У його межах письменники, філософи, перекладачі, журналісти розповідатимуть про одну важливу книжку — свою чи щойно прочитану, читатимуть улюблені уривки та вірші. Також під час онлайн-зустрічей глядачі зможуть поставити запитання авторці чи авторові в коментарях до трансляції.

 

Ія Ківа – українська поетка та перекладачка. Пише українською та російською мовами. Українською почала писати з початком війни. Вірші, переклади та рецензії друкувалися у вітчизняній та закордонній періодиці, в антологіях Ukraińskа nadzieja, «Антологія молодої української поезії III тисячоліття» та ін. Авторка поетичних збірок «Подальше от рая» (2018) та «Перша сторінка зими» (2019). Вірші перекладалися англійською, польською, литовською, французькою, українською та чеською мовами.

 

Лауреатка низки міжнародних і українських фестивалів та конкурсів, зокрема міжнародного фестивалю поезії «Емігрантська ліра» (2016) та міжнародного поетичного конкурсу «Гайвороння» (2019). Лауреатка премії ім. Юрія Каплана (2013), літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2018, IV премія), шорт-лист української перекладацької премії Metaphora (2018) та ін.

 

Більше про проєкт «Книжковий вечір із PEN Ukraine»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект