благодійність

Ілюстратори виставили на аукціон свої роботи для підтримки ЗСУ

20.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

7 українських ілюстраторів та ілюстраторок артоб’єднання ВМІЮ виставили на аукціон свої роботи, аби передати кошти на потреби волонтерського штабу «Зграя». Про це Читомо повідомили у штабі.

Благодійна виставка-аукціон графіки «Сяйво всередині» триватиме до 21 жовтня в київському артбарі Squat 17b. На аукціон виставили роботи об`єднання ілюстраторів ВМІЮ. 

 

«Кожен з нас несе вогник перемоги всередині та не припиняє сяяти навіть у найтемніші часи. Ілюстратори артоб’єднання ВМІЮ у своїх роботах досліджую те, що підтримує, лікує та запалює українців на шляху до перемоги», — зазначили у «Зграї».

 

За час відкриття та тиждень роботи виставки вдалося зібрати 5840 грн. Одну робота продали під час відкриття, тому в онлайн-аукціоні бере участь 7 робіт від 7 ілюстраторів/-ок:

 

  • Анастасії Чумак;
  • Каті Прусенко;
  • Ольги Дубровіної;
  • Ніки Любчич;
  • Інни Пилипенко;
  • Євгенії Плужнік;
  • Ярослава Борути.

 

 

Виставку можна безплатно відвідати щодня 11:00 до 21:30.

 

Кожна робота надрукована в єдиному екземплярі та не буде тиражуватися до закінчення виставки. Аукціон відбувається й в онлайн-форматі в Facebook. Ставку можна зробити до 21 жовтня включно.

 

Половину зібраних коштів дадуть на потреби волонтерського штабу «Зграя», який допомагає військовим, лікарням, цивільним та тваринам з першого дня повномасштабного вторгнення.

 

Підтримати волонтерський штаб безпосередньо можна за посиланням.

 

«Зграя» — це група волонтерів, що евакуює дітей та дорослих із зон бойових дій, займається матеріально-технічним забезпеченням та доставленням вантажів із західних кордонів та по Україні.

 

Нагадаємо, в Україні створюють благодійні аукціони зі шрифтами, щоб допомогти парамедикам.

 

Читайте також: Як українським письменникам допомогти фінансово

 

Фото: ВМІЮ