благодійність

В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

26.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні за допомогою шрифту ZionTrain Slab Pro збирають гроші на потреби волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри». Про це український дизайнер Андрій Шевченко, автор шрифту, повідомив на фейсбук-сторінці.

 

Спочатку беззасічковий шрифт ZionTrain створювали як навігаційний шрифт для проєкту айдентики Харкова, навігаційних систем харківського метро та аеропорту. Згодом Андрій Шевченко створив парний до нього шрифт з асиметричними засічками.

 

«Це парна ґарнітура до ЗайонТрейну (інспірованого колись прекрасним Харковом і намальованого з прицілом на навіґаційний і міський шрифт), але з асиметричними засічками, в тих же пʼяти насиченостях від Light до Heavy, з курсивами й капітелями, з підтримкою кирилиці, латинки й гречки», — зазначив Шевченко.

 

Наразі шрифт оснащений слов’янською кирилицею та однотонним грецьким шрифтом і має спеціальні грані трафаретів, спеціально призначені для малобюджетних навігацій.

 

 

Узяти участь в зборі можна за посиланням до 30 вересня. Мінімальний внесок — ₴750. Кожен учасник благодійного збору отримає засічковий варіант шрифту. Найщедріший благодійник/благодійниця додатково отримає ліцензію на беззасічковий ZionTrain. 1 жовтня учасники акції отримають шрифт поштою.

 

Підтримати медбат «Госпітальєри» безпосередньо.

 

Як повідомлялося, раніше Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання йдуть українським парамедикам. 2016 року він розробив шрифтову айдентику Маріуполя.

 

Читайте також: Шрифти на експорт: найцікавіші українські гарнітури, про які мають знати у світі

 

Зображення: Facebook та Behance Андрія Шевченка