російсько-українська війна

Instagram і Facebook приховують дописи з хештегами звірств у Бучі

04.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Соціальні мережі Instagram і Facebook блокують дописи з хештегами про злочини російських військових у Бучі – #Bucha і #BuchaMassacre. Про це повідомляють користувачі платформ на своїх сторінках. 

Користувачі соціальних мереж ділитися скриншотами у Twitter, закликаючи Meta, компаніювласника Instagram і Facebook, внести зміни. 

 

 

 

Як відомо, блокування контенту в корпорації Meta відбувається у два етапи. Перший – масові скарги від користувачів. Після цього рішення про блокування ухвалюють модератори. 

 

Крім того, частина користувачів повідомляє, що в Instagram і Facebook також приховують деякі публікації з хештегом #standwithwkraine.

 

Нагадаємо, що після звільнення від російських окупантів у місті Буча та інших населених пунктах Київщини знаходять братські могили з вбитими росіянами українцями. Окупанти розстрілювали людей зі зав’язаними руками і звичайних перехожих на вулиці, катували людей у підвалах, ґвалтували жінок. Станом на 3 квітня Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова повідомила, що з Київщини уже вивезли 410 тіл українців, яких вбили російські військові.

 

Як повідомлялося, що тверський суд москви заборонив у росії соціальні мережі компанії Meta Platforms Facebook та Instagram за «екстремістську діяльність». Також у росії запускаюсь соціальну платформу «Россграм», яка має замінити заблокований на території країни Instagram.

 

Крім того, російські видавництва не друкуватимуть книжки зі згадкою заборонених у росії соцмереж та змінять обкладинки, у назвах чи оформленні яких є згадки або логотипи Instagram та Facebook.