Instagram

У росії запустять свій власний аналог Instagram

16.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В росії запускаюсь соціальну платформу «Россграм», яка має замінити заблокований на території країни Instagram. На офіійному сайті сервісу повідомляють, що проєкт запрацює 28-го березня.

«Россграм» матиме звичний функціонал Instagram, а також додаткові інструменти монетизації – платний доступ до контенту, краудфандинг і реферальна програма.

 

Автори проєкту стверджують, що користувачі платформи матимуть змогу перенести свої дані з Instagram у нові профілі.

 

Російські ЗМІ повідомляють, що сервіс створили “однокурсник засновника Telegram Павла Дурова” Алєксандр Зобов та бізнесмен Кіріл Філімонов.

 

«Россграм» планують запустити 28-го березня, спершу надавши доступ топ-блогерам та партнерам. Повноцінно сервіс запрацює вже у квітні 2022-го року.

 

Як відомо, Генпрокуратура РФ спрямувала запит до Роскомнагляду щодо блокування Instagram, а також попросила суд визнати компанію Meta «екстремістською організацією» та заборонити її діяльність у Росії. Також в росії заблокували або уповільнили TikTokFacebook, Twitter і YouTube.

 

Раніше повідомлялося, що Роскомнагляд на вимогу Генпрокуратури заблокував сайт телеканалу «Дождь», а рада директорів ліквідувала «Эхо Москвы» та сайт радіостанції. Також на вимогу Генпрокуратури до Реєстру заборонених сайтів в РФ також внесли українські видання «Гордон», «Корреспондент» та «Українська правда».