Інститут літератури

Інститут літератури оприлюднив рішення щодо монографії Дроздовського

18.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Вчена рада Інституту літератури анулювала рекомендацію до друку монографії Дмитра Дроздовського. Інформація про відповідне рішення з’явилася на офіційному сайті Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

 

Монографія під назвою «Множинність реальності в англійському постпостмодерністському романі (філософська проблематика, жанри, наративні стратегії)» готувалася до друку у видавництві «Пульсари».

 

Вчена рада Інституту підтримала висновок і рекомендації комісії, створеної 9 жовтня 2018 року за рішенням вченої ради для аналізу фактів плагіату в монографії Дроздовського.

 

З джерел ЛітАкценту відомо, що Вчена рада підтримала висновок і рекомендації комісії одноголосно й без змін.

 

Як повідомлялось, комісія знайшла в дисертації Дроздовського 64% плагіату й рекомендувала анулювати рішення друкукувати монографію Дроздовського.

 

Нагадаємо, що літературознавця, кандидата філологічних наук, наукового співробітника Інституту літератури ім. Шевченка Дмитра Дроздовського звинуватилиу плагіаті у вересні.

 

Факт плагіату виявила докторка філологічних наук Тетяна Рязанцева на засіданні двох відділів в Інституті літератури, де планувалося рекомендувати книжку Дроздовського для захисту на докторську дисертацію.

 

Сам Дмитро називав це «технічними недоглядами».