допомога за кордоном

Італійський письменник Еррі де Лука привіз в Україну гуманітарну допомогу

08.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Італійський письменник Еррі де Лука разом зі своїм другом підприємцем привезли гуманітарну допомогу для України. Про це повідомляє видавчиня Анетта Антоненко. 

«Вже вдруге їдуть до України з гуманітаркою. Еррі де Лука ярий пацифіст, а тому везуть в основному дитячі речі, підгузки, інвалідні візки», — написала Анетта у Facebook. 

Енріко «Еррі» Де Лука — італійський письменник, перекладач і поет. В Україні його книжка «Неприкрита природа» вийшла у видавництві Анетти Антоненко у 2020-му році в перекладі Любові Котляр. 

 

Романи автора перекладені на 30 мов, серед яких – англійська, німецька, іспанська, португальська та інші. «Еррі» Де Лука є лавреатом нагород The Prix France Culture (1994), The Prix Laure Bataillon (2001), The Prix Femina étranger (2002), The German international literary Petrarca-Preis (2010), The European Prize for Literature (2013), The European Book Prize (2016).

 

Нагадаємо, що сербський письменник Владимир Арсенієвич приїхав в Україну, щоб допомагати під час війни.

 

Як відомо,  український письменник, поет і музикант Сергій Жадан став людиною року за версією польського видання Gazeta Wyborcza, зокрема через його волонтерську діяльність під час війни.