інформаційна війна

Хакери зламали російський медіахолдинг, який займається пропагандою

28.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Хакерська група NB65, пов’язана з групою Anonymous, зламала Всеросійську державну телевізійну та радіомовну компанію. Про це повідомляє  Anonymous у Twitter. 

Всеросійська державна телевізійна та радіомовна компанія (ВДТРК) керує такими телеканалами як «Росія 24», «Росія 1» та «РТР Планета». 

 

Загальний обсяг даних, які можуть викласти мережу, становить 870 гігабайтів. Зокрема, йдеться про список контактів, пов’язаних з російським пропагандистським відділом на ВДТРК, їхні номери телефонів та електронні адреси.

 

Хакери написали, що робота над зломом зайняла декілька днів. 

 

«Слава Україні! Повний пакет буде готовий найближчим часом. Ми не зупинимося, доки вони не зупиняться. Для України <3», сказано у повідомленні.

 

Як відомо, у лютому 2022 року група хакерів Anonymous оголосила кібервійну росії та володимиру путіну, а також пригрозила, що незабаром покаже світові роками приховану інформацію.

 

Згодом хакерська група зламала сайт федеральної служби безпеки росії, а потім базу даних Роскомнагляду та виклали у вільний доступ особисті дані працівників. 

 

Нагадаємо, що тверський суд москви заборонив у росії соціальні мережі компанії Meta Platforms Facebook та Instagram за «екстремістську діяльність», а також показувати їхні логотипи. Крім того, Роскомнагляд заблокував доступ до інтернет-сервісу новин Google News.