соціальні мережі

У росії не заспокояться: заборонили показувати логотипи соцмереж Meta

22.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Роскомнагляд заборонив російським засобам масової інформації демонструвати логотипи компанії Meta Platforms, а також соціальних мереж Facebook та Instagram, що належать компанії. Про це йдеться у заяві відомства. 

Цю вимогу Роскомнагляд висунув після визнання компанії Meta «екстремістською організацією» у росії. 

 

«Не допускається демонстрація у російських ЗМІ логотипу організації Meta Platforms Inc. і соціальних мереж, що належать їй Facebook та Instagram», – зазначають у Роскомнагляді.

 

Крім того, російські ЗМІ зобов’язані будуть маркувати Meta Platforms як заборонену організацію. Обов’язковим маркуванням для ЗМІ стане після того, як російський мін’юст включить Meta до переліку екстремістських організацій.

 

Також Facebook та Instagram виключать із російського реєстру соціальних мереж. Компанія Meta при цьому буде виключена із переліку іноземних осіб, які провадять діяльність в інтернеті.

 

Як відомо, тверський суд москви заборонив у росії соціальні мережі компанії Meta Platforms Facebook та Instagram. Проте рішення суду не поширюється на месенджер WhatsApp. 

 

Приводом для позову проти Meta та блокування соціальних мереж стала зміна політики модерації контенту. Meta спершу дозволила українським користувачам висловлювати заклики до насильства щодо російських військових (але не цивільних осіб), а також володимира путіна та олександра лукашенка. 

 

Згодом компанія все ж змінила правила й заборонила бажати смерті очільникам держав.

 

Нагадаємо, раніше у росії були заблоковані або уповільнені TikTok, Facebook,Twitter, Instagram. Такрож натомість Instagram в росії запускають аналог «Россграм».