ілюстрації

Художниця створила ілюстрації про стурбованість українців через загрозу війни

16.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ілюстраторка Анна Сарвіра створила серію робіт про стривоженість українців на тлі загрози повномасштабної війни з Росією. Про це художниця повідомила на своїй фейсбук–сторінці. 

«Малюю коротку історію про те, як це жити в Україні зараз. Спойлер: відчувається напруженість і тривожність», — зазначила Сарвіра.

Ілюстрації створені для журналу The Museum of Modern Art — видання однойменного музею у Нью-Йорку, до колекції якого входять близько 200 000 робіт, серед яких є картини Ван Гога та Казимира Малевича.

«Напевно, найдивнішу річ, яку ми можемо зараз відчувати, — це неможливість планувати майбутнє… І це очікування чогось жахливого найближчим часом — мабуть, найбільше втомлює. Українська графічна дизайнерка Анна Сарвіра поділилася сценами з повсякденного життя перед загрозою війни», — йдеться на сторінці журналу в інстаграмі.

Анна Сарвіра — українська художниця, графічна дизайнерка, ілюстраторка дитячих книжок, кураторка Клубу ілюстраторів Pictoric. У 2017 році увійшла до списку 75–ти найкращих ілюстраторів світу на Bologna Children’s Book Fair.  

 

Нагадаємо, на Болонському книжковому ярмарку у 2019 році відібрали роботи Анни Сарвіри та Ольги Штонди.

 

Читайте також: Анна Сарвіра про сучасну українську ілюстрацію, довіру замовника та улюблені проєкти

 

Чільне фото: Facebook Анни Сарвіри