Yakaboo

Yakaboo перевезла мільйон українських книжок зі свого складу з-під Києва до Заходу України

06.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжкова платформа Yakaboo, до складу якої входять книжкова мережа та сайт, відновлює роботу. Про це повідомила PR-менеджерка мережі Анастасія Шуляк.

 

Компанія перевезла мільйон українських книжок зі свого складу з-під Києва до Заходу країни.

 

«Уже у квітні ми плануємо поновити роботу з доставки книжок на ті території України, де це можливо, та, звичайно, до Європи, де зараз перебуває багато українців», — зазначив Віталій Бутенко, засновник Yakaboo.

 

З 8 квітня компанія відновлює дистрибуцію книжок для клієнтів з сегмента В2В – в книгарні, офлайн-магазини, великі торговельні мережі, АЗС тощо, з 15-го — компанія відновить продажі та доставлення паперових книжок клієнтам через сайт у ті регіони України, де працюють логістичні партнери компанії – Укрпошта та Нова Пошта.

 

Також Yakaboo пропонує видавництвам допомогу у створенні та розповсюдженні електронного контенту через сайт та власний мобільний додаток. Мережа провела відеоконференцію із більш ніж 80 учасниками українського книжкового ринку і запропонувала допомогти їм з відновленням друку та продажем книжок на території України, а також виходом на ринки Європи. 

 

Книжкова мережа повідомила, що готова приймати на зберігання та реалізацію залишки накладів від всіх українських видавництв та авторів, які через бойові дії не можуть відновити свою комерційну діяльність.

 

Крім того, Yakaboo розгортає проєкт «Платформа+» на Заході України, який має на меті відновити роботу книжкового ринку та системно підтримати українські видавництва й авторів в умовах війни, зазначив Іван Богдан, СЕО мережі.

 

«Наше спільне завдання – підтримати та зберегти українську книгу, не дати ринку завмерти. Ми повинні працювати – це наш вклад у загальну перемогу над ворогом. Нація, яка читає навіть у часи війни – непереможна!», — наголосили в Yakaboo.

 

Yakaboo — книжкова платформа та однойменне видавництво. Компанія пропонує понад 200 тисяч книг 71 мовою у паперовому, електронному та аудіо форматах.

 

Нагадаємо, Yakaboo надала безкоштовний доступ на всі аудіо та е-книжки у своєму додатку. 

 

Раніше мережа повідомила, що зупиняє співробітництво з будь-якими російськими видавництвами та компаніями.