Yakaboo

Yakaboo зупиняє співробітництво з будь-якими російськими видавництвами

28.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжкова мережа Yakaboo зупиняє співробітництво з будь-якими російськими видавництвами та компаніями. Про це йдеться в офіційному телеграм-каналові книжкової мережі.

 

«Yakaboo зупиняє співробітництво з будь-якими російськими компаніями, видавництвами тощо. Менеджери Yakaboo, які мають доступ до комп’ютерів, вилучають видання країни-агресора з нашого сайту», — повідомили в Yakaboo.

 

Окрім того, мережа спрямовує 3 мільйони гривень на підтримку Збройних Сил України, фонду «Повернись живим» та на цільові програми тероборони. 

 

У заяві зазначили, що кошти за скасованими замовленнями по програмі «єПідтримка» оперативно повернуть, щоби надати можливість переслати їх на потреби української армії.

 

«Перемога України, мир та свобода у нашій державі — це єдине, що сьогодні має значення для кожного українця!» —  наголосили в повідомленні.

 

Як повідомлялося, в Україні закликали книгарні припинити продаж російських видань і видань російською мовою. Зверталися зокрема і до Yakaboo.

 

Як відомо, у 2019 році виник скандал через пропагандистський роман, що був у каталозі книгарні Yakaboo. Також мережі регулярно відмовляли у ввезенні російських книжок, що містять ознаки пропаганди держави-агресора.